Bizi arayın : 0506 801 23 68 / Gaziantep

Sağırlara Yönelik Görüntülü Çağrı Merkezi Hizmetleri Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

Gaziantep genelinde yaşayan sağır bireylere ve dernek üyelerimize yönelik 24 Kasım 2019 tarihinde 93 kişinin katılımıyla Görüntülü Çağrı Merkezi Hizmetleri Hakkında Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi.

Gaziantep Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Yönetim Kurulu Başkanı Emrah KAYMAZ, Başkan Yardımcısı Arzu ERİŞMİŞ, Sekreter Merve TÜR, Yönetim Kurulu Üyesi İ. Cem TÜR, dernek üyeleri, Antepli Şahin Sağır ve Dilsizleri Koruma Derneği, Gaziantep İşitme Engelliler Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Kulübü Derneği ve Gazi İşitme Engelliler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ile ve bu derneklerin üyeleri katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Emrah KAYMAZ tarafından İşaret Dili ve Tercümanları Derneği ile ilk kez tanışma fırsatı bulan sağırlara yönelik derneğin tanıtımı amacıyla kuruluş amacı, Yönetim Kurulu Üyeleri, faaliyet ve projeler gibi konularda bilgilendirme yapıldı.

Dernek hakkında tanıtım amaçlı yapılan bilgilendirme sonrası sağırlara yönelik görüntülü çağrı merkezi hizmeti veren özel ve resmi kurumlar hakkında bilgiler verilerek, görüntülü çağrı merkezlerine erişim yollar, uygulamaların kurulum ve kullanımı hakkında detaylı bilgiler verilerek uygulamalar yapıldı.

İki oturum şeklinde düzenlenen toplantıda katılımcıların dernek ve görüntülü çağrı merkezleri hakkındaki sorularına Yönetim Kurulumuzca cevap verilmesinin ardından toplantı sona ermiştir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*